TRIAC heeft het probleem opgelost? 

Deneme, sinüs dalga formunun her iki yönünde alternatif akımı değiştirebilen and controle edebilen yüksek hızlı by katı hal cihazır. Katı hal cihazı olarak tristörler lambaları, motorları, ısıtıcıları vb. controleer en controleer het koelvermogen.

Tüm LED dimmer TRIAC mı?

TRIAC-dimmers, er zijn veel halojen die gibi dirençli yükler in tasarlanmıştır ve Amerika Birleşik Devletleri'nde ve dunya çapında onemli bir kurulu tabana sahiptir. Meestal, gelenksel van LED-lampen met LED-verlichting, TRIAC duvar dimmerleriyle bekenteniği gibi çalışmayacaktır.

TRIAC duvar dimmer neir?

TRIAC, alternatief voor drie verschillende manieren om geld te verdienen en om te controleren of het koel is of niet. Aydınlatma uygulamalarında kullanıldığında, algemeen 'TRİAC karartma' olarak adlandırılır.

modellen: E6-TD1
Karartma Modu: Öncü kenar (triyak)
Giriş Spanning: 200-240VAC,50-60Hz
Yük Gücü: Akkor lamba: 25-500W
Energiezuinige lampen: 25-500W
Karartma LED'leri: 6-300W
Çalışma Sıcaklığı:-30℃~55℃
Boyutlar: L86 × B86 × H50 mm
Paket Boyutu: L106×B106×H60mm
Ağırlık (GW): 180 g

6
E6-TD1 2_
E6-TD1 3_
E6-TD1 4_

Lutron dimmerleri TRIAC mı?

Evet, Lutron, Diva werkten samen met de TRIAC-dimmers. Er zijn verschillende dimmers, TRIAC-dimmers worden weergegeven. Er zijn verschillende markeringen van de volgende zonuren.

zellik:

0-10V-dimmer T18 / T18-1, met verschillende kanalı 0-10V-sinyali, zoom een/kapama zoom van de karartma-indicatoren en dokunmatik van LED-controlelampjes. Er zijn veel dokunmatik-slayt in uw eigen mukavemetli ultra-hassas dokunmatik cam-paneel, hızlı ve doğru parlaklık ayarı benimsemek. Titreşimsiz % 0,1 tot % 100 pürüzsüz karartma aralığı insan gözü için çok rahat olabilir. Arkadan aydınlatma işlevi, dokunmatik panelin karanlıkta bile bulunmasını sağlar. Dokunmatik dimmer, AC kan worden gebruikt in standaard 86*86 mm-kleuren en kan worden gebruikt.

新 详情 _01
0-10V LED-dimmer
新 详情 _02
0-10V LED-dimmer
新 详情 _03
0-10V LED Dimmer naar wens
新 详情 _04
0-10V LED Dimmer naar wens
新 详情 _05
新 详情 _06

Gücünü değiştirmek için bir TRIAC Kullanabilir Miyim?

Hoe dan ook, tetiklemek in GATE-terminalinde kullanılabilir, en een başlatıktan sonra süresiz olarak açık kalır. U kunt minimaal gelijkstroom gebruiken. Sonuç olarak, TRIAC, AC sinyalleri için bir anahtar işlevi gören üç terminalli bir elektronische cihazdır.

TRIAC'ın çalışma prensibi nedir?

In dit geval is het mogelijk dat de siliconen worden gecontroleerd en dat er een einde wordt gemaakt aan de AC-aangifte. Haar iki yönde de hareket edebilir; yani uygulanan kapı sinyalinin pozitif mi yoksa negatif mi olduğunu gösterir. U hoeft alleen maar AC-systemen te gebruiken om de koellaniliteit te vergroten.

Triyak karartma ELV karartma ile aynı mı?

Standaard karartma teknikleri arasında ileri faz, geri faz (ELV) en 0-10V spanning. İleri Aşama: Faz açısı karartma (genellikle akkor veya Triyak karartma olarak adlandırılır) en yaygın karartma yöntemidir. ELV-dimmers zorgen ervoor dat de LED-verlichting normaal is en dat er verschillende soorten zonne-energie zijn.

triyak is geen demek?

AC-triyot

Met TRIAC (alternatief voor drie jaar; als je drie jaar oud bent, kan je drie keer drie jaar proberen), en het is mogelijk dat je een deel van het land bereikt en dat het uiteindelijk een elektronik is.

DALI-dimmer nodig?

DALI (digitale adreslenebilir Aydınlatma Arayüzü)

Als u echter een zwakkere analyse maakt, kunt u ervoor zorgen dat de veiligheid van de karartma-control sinyali göndermek in dijitale protokol kullanır. Sürücüye gönderilen gücü doğrudan kontrol etmezler. Lambalar asla DALI üzerinden (doğrudan) kısılamaz.

DALI-dimmer
DALI-dimmer
DALI-dimmer mekanisch en tesisatlar
DALI-dimmer kablolama
DALI-dimmer Çalışması
DALI-dimmer Push-Dim işlevi

TRIAC'ın uygulamaları nerdir?

TRIAC (alternatief voor een drietal), het kan worden gecontroleerd en gebruikt om verschillende manieren van werken te volgen. Anahtarlama, faz kontrolü, kıyıcı tasarımları, lamba parlaklık kontrolü, fan hızı kontrolü, motor kontrolü vb.

Dimmer anahtarında bir TRIAC'ın işlevi nedir?

TRIAC-dimmers, je kunt er zeker van zijn dat je de ampul kunt controleren of elektrisch kunt controleren. Als u "tetikleyici" zegt, kunt u de basisprincipes van uw mening niet begrijpen, en u kunt verschillende soorten "Kerser" gebruiken, maar u kunt ook zeggen wat u wilt.

Delen:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Reageer

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. 必填 项 已 用*标注

5 × 2 =

en English
X

De nieuwste en populairste producten in 2022

Al uw antwoorden staan ​​in het maandelijkse rapport van SANPU, 2022

We hebben de meest populaire artikelen uit meer dan 1,000 artikelen van onze klanten geselecteerd om u te helpen het winnende product te vinden.

Vraag snel een offerte aan

Wij nemen binnen 1 werkdag contact met u op, let op de e-mail met het achtervoegsel “@smpspower.com”.