LED's hebben geen kalışmıyor?

Eski versterkte polariteitsogen zeggen dat ze gereksizdi zijn. Er zijn verschillende manieren om het probleem op te lossen. Van de E27 tot en met de E14, de meeste normatieve merken van merkezi kontağa en deze kısımda nötre bağlanır. Polariteitsindicatoren kunnen LED-lampjes gebruiken die kunnen worden gebruikt om ze te herkennen.

Er zijn verschillende manieren waarop u kunt zien wat u kunt doen en hoe u uw geld kunt verdienen. Maar toch, nog steeds hebben we veel geluk gehad met de dag van vandaag. Kurulum ortamının değerlendirilmesi farkındalıkla yapılmalıdır.

Yüksek güçlü LED-verlichting is nog niet klaar om te worden verlicht.

Als je elke dag een titel hebt, kun je meerdere titels gebruiken om de kapitalen van de kapitalen te verbeteren.

Elektronica-ervaringen, over het algemeen is het mogelijk om elektrische apparaten te gebruiken. Ancak bunlar fazla zorlanmadan çözülebilir. Er zijn verschillende LED-lampjes die kunnen worden gebruikt. Er is een groot deel van de tijd beschikbaar. Als u een idee heeft, kunt u een groot aantal elektrische auto's gebruiken, maar u kunt er ook voor zorgen dat er een oud probleem ontstaat.

Yapılması berekende bazı-controleur

Anahtarda bunu kontrole edin. Akım devresi fazda bozuk. Ters polarite (faz yerine notr) en yaygın hatadır. Het is belangrijk om te weten wat u moet doen om de waarheid te vertellen. De duur van de polariteit inversiyonları in LED-verlichting maakt een normale werking mogelijk.

U kunt de controle van de pilot uitvoeren. Minimale energie die u nodig heeft.

De lichtbron en de LED-versterkers kunnen veel verschillende soorten transformeren door verschillende controles uit te voeren.

Lamba tutucuların iyi durumda olduğunu controle edin.

Er zijn verschillende manieren om polarisatie te voorkomen.

Er zijn verschillende manieren waarop elektrische systemen kunnen worden gebruikt om geld te doneren. Sisteminiz aşırı gerilimlerden etkileniyorsa, bir aşırı gerilim koruyucu (SPD) ile koruyun.

Er zijn verschillende soorten elektromanyetik parazit die kunnen worden gebruikt om de verlichting en de LED's te laten werken (ofwel het rendement).

Yukarıda luistert noktalar elektriksel bozulmalarla ilgilidir, en kan de kimyasal-fiziksel olan vardır. LED-lamp met fosfor in de lucht. In feite, kapatıldıktan sonra belirli bir elektrik yükünü muhafaza etmesi ve hafif bir luminesans üretmesi için fazladan bir miktarda fosfor verilmiş olabilir. Er zijn fenomenen die zeker zijn van kaybolur en aralıklı değil sürekli bir ışık olur.

Dingen om te vermijden

Elektrik kablolarını her zaman sadece elektrik bandıyla bağlamaktan kaçının çünkü bunlar kabloları bir arada tutmazlar ve hava ve zaman kabloları gevşetebilir ve LED lambaları kısa devre yaptırabilir. Mümkünse kapaklar, mamutlar, kalay lehimleme veya kabloları çevre türüne uygun koruma derecesine sahip özel kutularda sıkıca ve iyi temas halinde tutan diğer konektörleri kullanın. Bakir filamentlerin verschillende kablolarla temas etmemesine dikkat edin.

LED-verlichting is een van de belangrijkste manieren waarop de LED-verlichting kan worden gebruikt. Optimaal gebruik van LED's garandeert een goede verlichting. LED's 25 °C brandt tot 45 °C warm en warm. LED's kunnen niet branden. Als je een warm gevoel hebt, kun je de temperatuur van de temperatuur (85 °C'n in üzerinde) en de ona geri dönülemez şekilde zarar verebilir. Meestal, zittende korunan ortamlarda IP65 gibi yüksek koruma derecesine sahip lambaları kullanmaktan kaçının. Het IP20-adres is in orde.

Het is een feit dat de prijs van de takılacak fişlerle of olarak yapılmış şebeke bağlantılarına sahiptir. Bundan tamamen kaçınılmalıdır, çünkü polarizasyona saygı duyarak kutupları hızla tersine çevirir en armatürleri mahveder. Fişle çalışmak üzere fabrikada ayarlanmamışsa, her zaman sabit bir anahtar kullanın!

LED-lampjes die u kunt gebruiken om uw energie op te wekken en uw energie te besparen? Elektrik kesildiğinde veya mevcut olmadığında aydınlatmanız gerekiyorsa, bir pil ve invertör güç kaynağı kullanın.

Dat is een harde karmaşık

Veranderen van balastlı lamba tutucular, LED's zien er helder uit en zien er goed uit. LED's, LED's die zeker weten dat ze koel zijn. LED-lichtbronnen zijn durumunda, maar het is een manier om de technische kullanın te vergroten.

Piyasada iki categorie LED-vardır: açık/kapalı of kısılabilir. In feite, LED-lampen kunnen in verschillende richtingen worden gedimd of gedimd. Piyasada haar LED-ampul in testedilmiş ve onaylanmış yüzlerce farklı dimmer bulunmaktadır. Haar LED-reticisi, hebben meerdere testedilmiş ve onaylanmış bir dimmer listesi sağlar. Daima uzman technische koellanın.

Ev otomasyon ağlarında dimmerler. Evim, KNX, Dali, casaba, blauw en ZigBee gibi. Ev otomasyon ağlarında sadece elektronik uzmanlarını kullanın.

LED-lampjes hebben een groot aantal apparaten en een groot aantal elektronische apparaten, die technisch en mechanisch kunnen worden gerecreteerd.

Zoon muhakemeler

Gördüğümüz gibi zoom los ışıkta zoom de yanıp sönme durumunda LED ampulün değiştirilmesi gerekmeyebilir.

De technische werf kan ervoor zorgen dat uw personeelsbestand wordt gekalibreerd.

Mümkün olan her yerde (örneğin, yeni inşaat), LED aydınlatmaya ayrılmış, elektrik panosundan beri (sistemin geri kalanından ayrı) bir hat. Er zijn veel verschillende manieren waarop u uw geld kunt verdienen met het openen van de kaart. Het is een systeem van absorberende kapasitesine en kaliber-edilmiş, maar het is goed dat je verschillende manieren hebt om te kijken of je koruyun kunt zijn.

Als u een probleem probeert op te lossen, moet u weten dat de technische kennis die u nodig heeft, niet kan worden opgelost of dat u een oud probleem hebt. U kunt uw geld verdienen met de technische kennis van uw bedrijf.

Bazi SSS

Meerkleurig, geëlimineerd door LED's met RGB-var. Aniden, beyaz en mavi ışıklar artık çalışmıyor. Sadece is een soort van yanıyor, kırmızı ve ise mükemmel çalışıyor. Weet je wat je moet doen?

Sadece 4 LED's in de grootte van het licht en de helderheid van de helderheid van de zon? Heb je 4 uur geleden dat je je best deed om je werk te doen? Mavi çizgiyi atlamış olmalısınız ve sonuç olarak beyaz çalışmıyor. Belki sorun şeridin geri kalanını kesintiye uğratmıştır.

Bence yapılacak tek şey şeridi değiştirmek. Het is een feit dat de waarheidsgetrouwe weergave van een nieuwe vermeyen transformatör değilse (ki şüpheliyim çünkü hafif bir akım couplet gal, tüm LED'leri loş veya tamamen yanmış olurdunuz), tek sorun şudur: Eridin içindeki kablolar yırtılımes.

RGB-kleuren kunnen verschillende kleuren weergeven … er zijn veel verschillende configuraties van verschillende kleuren. LED's geven een indicatie van de hoeveelheid licht in de richting van de verlichting.

Nogmaals, het is mogelijk om led-kleuren in verschillende vormen te gebruiken, die veel invloed hebben op RGB-kleuren, die verschillende kleurtonen hebben die in verschillende kleuren worden weergegeven.

Delen:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Reageer

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. 必填 项 已 用*标注

8 - 2 =

en English
X

De nieuwste en populairste producten in 2022

Al uw antwoorden staan ​​in het maandelijkse rapport van SANPU, 2022

We hebben de meest populaire artikelen uit meer dan 1,000 artikelen van onze klanten geselecteerd om u te helpen het winnende product te vinden.

Vraag snel een offerte aan

Wij nemen binnen 1 werkdag contact met u op, let op de e-mail met het achtervoegsel “@smpspower.com”.