Of LED's nasıl güç verilir?

LED-verlichting, LED-technologieën in de koellanışlılığını hızlı en de enorme koellanmanızı-sağlar.

Over het algemeen 5 meter afstand tot de satılırlar 3, 5 of 10 santimetre uzunluğunda modüllerden oluşurlar.

LED brandt normaal 12 of 24 volt (volgens het model van een lamp). Ik denk dat de polariteit van de polariteiten en de aantrekkingskracht van de kaart is veranderd.

LED's laten zien dat "yonde" geçmesine is in een zeer oude stijl, negatif kabloya (algemene siyah of kahverengi) en pozitif hatta (tipik olarak kırmızı veya mavi) dikkat etmek iyidir. Er zijn veel LED's die kunnen worden gebruikt om de lichtbronnen te veranderen. Vaak is het normaal dat de polarisatie van de spanning de spanning in de richting van de spanning verkleint.

Weet u zeker dat LED's nasılir zijn?

Zeggen dat er LED's zijn die zeggen dat de LED's in de parlaklığı en verschillende doğrudan-elementen staan. Het is belangrijk om de definitie van een andere manier van werken te definiëren, maar u kunt er zeker van zijn dat u het kunt doen. Ardindan, er zijn veel oude LED's die u kunt laten zien hoe u kunt werken in uw kural göstereceğiz.

– 30 LED/meter: Kişisel aydınlatma. Seçilen öğeleri los of şekilde vurgulamak için kullanılır.

– 60 LED/meter: standaard aydınlatma için kullanılır. Het is belangrijk om de inhoud van de kullanır te begrijpen.

– 120 LED/meter: Yüksek aydınlatma gereksinimleri için. Tabela, dit is een groot deel van de tijd en de kullanılırlar.

Ledlerin cinsine gore şerit çeşitleri

De LED-verlichting kan worden gebruikt om verschillende onderdelen van het scherm te bekijken, en de yaygın çipleri ve bunların ana kullanımlarını daha ayrıntılı olarak açıklayacağız.

– SMD Strip 3528/2835 Hoe dan ook, dit is een manier om het stroomverbruik te verminderen. Het is tijd om de tijd te nemen om de oude stijl in het algemeen te gebruiken om de decoratie van het oude ontwerp te illustreren. Het is mogelijk om een ​​bepaalde tijd te gebruiken.

– SMD-indicator 5050 Maar de LED-tip kan worden gebruikt om de 3528 SMD's te laten zien. Aydınlatma gereksinimlerinin tamamen profesyonel aydınlatmadan daha yüksek olduğu kurulumlar için kullanılırlar. Er zijn verschillende kleuren (RGB) waarden.

– 3014 SMD-markeringen U kunt er zeker van zijn dat u oude decoraties gebruikt. Het is belangrijk dat u weet dat de LED's betrouwbaar zijn, maar u moet zeker weten dat uw kind en zeker lid zijn. Dus u kunt het beste weten wat u kunt doen om uw geld te verdienen.

– SMD 5630-beveiliging: Dit is een garantie dat de SMD 5050-beveiliging nog veel meer problemen oplevert. Maar u kunt er zeker van zijn dat u zich kunt herinneren hoe oud u bent en wat u kunt doen. Als er een grote vraag is, kunt u zich voorstellen dat uw professio- nele kullanılmaktadır is.

LED brandt montajı

Er is een duidelijke LED-verlichting

LED-lampjes kunnen verschillende soorten tabak bevatten en verschillende soorten tabaksproducten, baralar, dirençler en LED-lampjes branden.

Şeridin "kalbi", tüm şeridin çıkışını doğrudan etkileyen yüzeye monte LED (SMD) ışığıdır.

Het is de bedoeling dat de LED's elke dag worden weergegeven en dat de LED's elke dag opnieuw worden weergegeven en dat er verschillende manieren zijn waarop ze kunnen communiceren; Er zijn veel bugs in de lijst met LED's:

Over het algemeen, koel-LED-lampen die een satıcı-tarafından-belirtilir (evrimiçi olsa gal) bevatten, en een groot deel van de verlichting kunnen worden gebruikt:

Haar duur, LED 5630/5730 heeft veel tijd gehad om meerdere keren te kijken.

Er zijn verschillende manieren om de kullanabilirsiniz van 5050's in te vullen, en u kunt er een paar gebruiken.

3528 veya daha onceki gibi daha mütevazı LED's tonen elke dag een satın in almaktan kaçınırdım.

RGB nasıl çalışır?

RGB-kleuren hebben een groot aantal verschillende kleuren, een groot deel van de tijd is een groot deel van de helderheid van het scherm, en er zijn veel LED's die worden weergegeven. In de praktijk zegt ze echter dat ze veel geld heeft verdiend aan het zoeken naar manieren om geld uit te geven aan oudere en mümkündür.

Ana renkler: kırmızı (R), voornamelijk (G) en mavi (B).

Bekende namen: Sarı, Pembe, Turkuaz Mavisi, Turuncu, Mor ve “Beyaz”.

Ana Renkler, heeft de catalogus van haar RGB-kleuren weergegeven. Ofwel, er is een herkenbare karıştırılmasından oude edilir. Het effect is dat het mogelijk is om de verschillende soorten controles uit te voeren.

Reklerin dalga boyları aşağıdaki gibidir:

Kirgizı: 625-740 nm

Turuncu: 590-625 nm

Sarı: 565-590 nm

Jail: 500-565 nm

Camgöbeği: 485-500 nm

Mavi: 440-485 nm

Menekse: 380-440 nm

LED Güç Kaynağı

STRIP LED in de meeste gevallen is het mogelijk om een ​​groot deel van de verlichting te gebruiken. LED-systemen kunnen worden gebruikt om meerdere apparaten te analyseren of te analyseren.

Soort : ne tür güç kaynağı kullandığınızı kontrole edin. Een andere ringkern, elektronik en anahtarlamadır. Sterker nog, de LED-verlichting is een van de meest populaire manieren om de waarheid te vertellen.

macht : LED is een toplamp die in %10-15's is geplaatst en die de recesine sahip güç kaynakları kullanmak iyi bir uygulamadır.

Voltaj : Over het algemeen kan het aantal uren dat er 12 of 24 uur per dag in het bereik van de klant is.

Koruma sinifı : Hem is een LED-lamp die ervoor zorgt dat het IP-adres wordt gecontroleerd. Over het algemeen is de LED-verlichting in de meeste gevallen binnen IP20 en binnen IP67 volledig waterdicht.

Spanningsval : 10m van alle LED's die een groot aantal elektrische apparaten aansturen, kunnen ervoor zorgen dat het bereik van het scherm volledig is (model in veriyorsa).

productiviteit : Verimliliği control edin, yani tüketilen güç ile çıkışta mevcut olan güç arasındaki and olarak ifade edilen oran. İyi bir güç kaynağının değeri %80'den fazladır.

300-12 ince güç kaynağı CL

LED-lampjes branden in een oogwenk

Heeft u een volledig overzicht van uw plannen?

Voorbeeld:

14,4 W/m² stroomverbruik van 2 m aan LED-verlichting is voldoende groot. Hangi güç kaynağı daha uygundur?

Er is een vermogen/mx stroomverbruik (meter olarak ifade edilir) vermogen: 14,4W/mx 2m = 28,8 W.

35 Watt licht (maar, LED-lampjes branden %20 per dag).

Wenk:

Als je weet wat je moet doen, kan het zijn dat je nog geen lid bent. (Örnek 2A x 12v = 24 W)

Getransformeerde LED's kunnen worden gebruikt.

Als u een LED-lamp gebruikt die aldıysanız is, kunt u een lichtbron vinden in AC-voltajını (elektrisch systeem van 220V) en een voltaja-dönüştürmenize in de meeste gevallen met een getransformeerde ihtiyacınız olacaktır. LED-lampjes geven een indicatie van het bereik van de spanning.

Er zijn veel verschillende manieren om het te doen, güç (wat olarak ifade edilir), voltaj (volt olarak ifade edilir), fooi (een deel, en verschillende mekanische transformaties) en een groot aantal zaken (bazı transformatörlerde topraklama yoktur) bakımından farklılık gösterir.

Hoewel de LED-verlichting een groot deel van de verlichting heeft, heeft de LED-verlichting een groot aantal verschillende functies en kan een mekanische transformatie (dış een mekanstransformatie in de praktijk) nog steeds oud worden. Yani satın alınan serit 12 V of 24 V ise, transformatörün voltajınınını olduğundan emin olmanız gerekir.

Veel getransformeerde LED's kunnen worden gebruikt om verschillende manieren te vinden om verschillende manieren te vinden: er zijn verschillende manieren om 18 W'lık van kapasite belirtiyorsa, 18 W'tan yüksek of transformatör kullanmalınız (orn. 60, 75, 120). Er zijn veel LED-verlichtingsbronnen die kunnen worden gebruikt voor het transformeren van verschillende functies, maar meestal kunnen LED-lampen worden gebruikt om ze te laten zien.

LED's kunnen worden weergegeven in verschillende transformaties van verschillende zijden van de werkelijke prijs van takabilirsiniz. Ik weet zeker dat je er een kans van krijgt om van tijd tot tijd te stoppen.

Er zijn verschillende manieren om oude elektrische apparaten te laten werken (algemene kahverengi of kırmızı çizgi) en niet (algemeen mavi kablo) ait kabloları trafonun L en N girişlerine bağlayınız. . Ardından topraklama kablosunu (algemeen is het zo dat er veel mensen zijn), transformeert u de yatay çizgi ve diky çizgi ile sembolle gösterilen ilgili girişine bağlayın ve azönce bağlanan kabloların tüm terminallerini sıkın.

Ik trafo

Als een LED-lampje zichtbaar is, kan een (heldere) V-transformatie V+ girişine of negatif (siyah olanı) V- girişine bağlayın, terminale tekrar-sıkın.

Er zijn veel LED's die ervoor zorgen dat er geen enkele reden is om te geloven dat er veel mensen zijn die beroepsmatig zijn opgeleid.

U kunt er zeker van zijn dat u uw geld kunt verdienen

De zonne-LED's die door de zon worden verlicht, hebben een grote verscheidenheid aan karakteriseringen die haar zaman güvenilir olmadığı belirtilmelidir hebben.

Als het goed is, kan de zoom van de LED worden weergegeven in de vorm van een helder verlichte sahip-markalı die veel satıcılara-yönlendirmeye çalışmak daha iyidir bevat.

Jenerik şeritlerden kaçınmak en LED-formatını (daha iyi 5630/5730) en markayı (Cree, Epistar, vb.) werden vaak gebruikt voor iyidir.

Hoewel je kunt zien dat de waarheid (of pahalı) de waarheid aangeeft, kun je de polarisatie van de verschillende waarden in de meeste gevallen samenvatten.

Het is belangrijk dat u weet dat u het nodig heeft; voor een basisinzicht, lijkt het alsof de 3M yapıştırıcı gibi serit üzerinde kullanılan yapıştırıcıdır.

Het is een feit dat de meeste van de plastische gibi's de malzemelerinin-kleuren LED-verlichting van het oog hebben verlicht. Yine de (yüzeyin iyice yağdan arındırılmasından sonra) uygun alüminyum profiler yapıştırılması, koruma sağlanması, estetiğin iyileştirilmesi and radiyatör görevi görmesi uygundur.

De profilering van plastiek kapağı şeffaf veya opak (buzlu) olabilir; ikincisi parlamayı biraz azaltır, ancak elbette ışık çıkışını da azaltır.

Su geçirmez LED-verlichting in LED-verlichting; Silikon kaplama zoom is een zoom van parlaklığı biraz azalttığı için bunları yalnızca gerektiğinde (nemli ortamlar) kullanmanızı öneririm.

Er zijn veel manieren om de koellanils te begrijpen, en om de waarheid te vertellen en te waarderen. In feite, de meeste gereksinimleriniz olmadıkça, LED's tarafından emilen gücü iletebilecek doğru çıkış voltajına sahip general by güç kaynağı satın almak yeterlidir.

Er zijn verschillende mogelijkheden (zoals video-opnamen van titels van video's), maar de meeste professionele professionals die dit doen, zijn:

eritler üzerinde 3d

Sonuçlar

Umarım over het algemeen, de LED-verlichting heeft een groot bereik en de helderheid van de LED-verlichting is zeer groot.

Kural olarak, maar je kunt je voorstellen dat het een aydınlatması-değil is, dit is een manier om je te kleden. Veel verimlilik en presterende sahip LED lambalar vardır.

Delen:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Reageer

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. 必填 项 已 用*标注

5 18 + =

en English
X

De nieuwste en populairste producten in 2022

Al uw antwoorden staan ​​in het maandelijkse rapport van SANPU, 2022

We hebben de meest populaire artikelen uit meer dan 1,000 artikelen van onze klanten geselecteerd om u te helpen het winnende product te vinden.

Vraag snel een offerte aan

Wij nemen binnen 1 werkdag contact met u op, let op de e-mail met het achtervoegsel “@smpspower.com”.