24 VDC niet geliyor?

Er zijn verschillende manieren waarop u kunt beginnen. Satın aldığınız meterbandının watt değerini en uzunluğunu bilmeniz yeterlidir. Verils watt değerini bant meter sayısıyla çarpın ve %10'luk of yedek ekleyin. U zegt dat u kunt doen wat u kunt doen om te helpen.

Meterkast 4,8 W met 5 meter stroomvoorziening voor SMD 3528 300 LED's die kunnen worden gebruikt in combinatie met een oude stroomvoorziening. Hesaplama basit olacaktır:

(5 m 4,8 W/m²) %110 = 26,4 W

Önemli. U kunt uw gegevens gebruiken, maar u kunt ook een groot deel van uw vermogen gebruiken. Yukarıdaki duur, 30W of meer (60W, 150W vb.) met een groot stroomverbruik.

Elbette, met een groot deel van het vermogen, de spanning en het succes van de kaynaklanan voltajdır – voltaj düşüşü sorunlarınını çözer ve süreçte kurulum maliyetlerinde tasarruf sağlar .

24vdc Güç kaynağını görüntüle

Güç kaynağı 24V DC çıkışlar 100W 4.16A (DC) kan worden gecontroleerd, gestabiliseerd en gekalibreerd.

U kunt kiezen uit een IP67-koruması-vardır, içi tamamen sızdırmazdır, bu da dit is een groot deel van het werk dat u kunt doen. Muhafazası mekanik hasara karşı dayanıklıdır. Ik heb veel verschillende manieren van koelen. Maximaal 20 m 300 LED's tot 10 m 600 LED's tot nu toe. Dahili kablolar sayesinde güç kaynağının bağlanması kolay ve hızlıdır. Haar birinin uzunluğu yaklaşık 15 cm'dir.

Lees meer over e-mailberichten, stokta – yakında sigaren krik

Filteren görmüyor musunuz?

Er zijn verschillende categorieën in verschillende categorieën. OEM tarafından özel çıkış voltajları mevcuttur. Neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirin. Het is mogelijk dat u een glimp oploopt van uw adresgegevens. 2011 is een jaar geleden dat de meeste mensen in de afgelopen jaren hebben gesteriliseerd.

RGB-LED's kunnen worden gebruikt

Gerekte farklı renklerde ışık yayan, teknolojik olarak gelişmişmır armatürdür. Kural olarak, tüm renk paletinden tam olarak sevdiğimiz rengi seçebiliriz – bu, RGB atamasınınınınır. Vaak zijn er verschillende soorten karikaturen, er zijn verschillende manieren waarop u uw geld kunt verdienen. Er zijn LED-lampjes die vaak worden gebruikt, maar er is nog steeds een manier om gerektirir te zijn – moderne technische kennis van de moderne bureaus en andere apparaten om de kaynaklarische koellaniliteit te vergroten. Tesisatlarımızda kan een 230V AC stroomonderbreker gebruiken. Nominaal gerilimi 230V olan LED-lichtbron in de vorm van een stroomkring, en een 12V-spanningsbron.

24vdc is
24vdc is

Guvenlik ve verenigbaarheid

DALI heeft geen zin meer in edilmelidir?

Devrenin düzgün çalışması için ağımıza bağlı en az 3 cihazın olması gerekir. Ağdaki cihazlar asağıdaki gibidir: DALI-controle - stel de komutları gönderen cihaz buna MASTER-denir samen.

dali bağlantısı
Dali bağlantısı

LED-lampjes in verschillende kleuren

LED-verlichting kent een duidelijk signaal

1. 24vdc güç kaynağı –> 2. 24vdc LED-verlichting

24vdc aansluiting
24vdc aansluiting

LED-lampjes zijn duidelijk zichtbaar

1) 24vdc Güç kaynağı –> 2) 24vdc Kontrolör –> 3) 24vdc LED zekering

24vdc güç
24vdc güç

24vdc kabloları nasıl baglarım?

Telleri weet dat je moet betalen. Onları lehimleyebilir veya bir kalıpla bağlayabilirsiniz.

24vdc Avantajları
24vdc Avantajları

Delen:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Reageer

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. 必填 项 已 用*标注

17 - 12 =

en English
X

De nieuwste en populairste producten in 2022

Al uw antwoorden staan ​​in het maandelijkse rapport van SANPU, 2022

We hebben de meest populaire artikelen uit meer dan 1,000 artikelen van onze klanten geselecteerd om u te helpen het winnende product te vinden.

Vraag snel een offerte aan

Wij nemen binnen 1 werkdag contact met u op, let op de e-mail met het achtervoegsel “@smpspower.com”.