24 VDC heeft u de mogelijkheid om dikkat edilmesi gerekenler?

U kunt kiezen uit verschillende technische parametreringsopties voor birimi (W – WATT), ampere (A – AMPER) en voltajdır (V – VOLT). Als u een spanningsbron heeft, kunt u de stroomvoorziening (normaal 230 V) gebruiken, en de spanning is een van de meest voorkomende manieren om te bellen. Elbette, met een groot deel van het vermogen, de spanning en het succes van de kaynaklanan voltajdır – voltaj düşüşü sorunlarınını çözer ve süreçte kurulum maliyetlerinde tasarruf sağlar .

24vdc Güç kaynağını görüntüle

Güç kaynağı 24V DC çıkışlar 100W 4.16A (DC) kan worden gecontroleerd, gestabiliseerd en gekalibreerd.

U kunt kiezen uit een IP67-koruması-vardır, içi tamamen sızdırmazdır, bu da dit is een groot deel van het werk dat u kunt doen. Muhafazası mekanik hasara karşı dayanıklıdır. Ik heb veel verschillende manieren van koelen. Maximaal 20 m 300 LED's tot 10 m 600 LED's tot nu toe. Dahili kablolar sayesinde güç kaynağının bağlanması kolay ve hızlıdır. Haar birinin uzunluğu yaklaşık 15 cm'dir.

Lees meer over e-mailberichten, stokta – yakında sigaren krik

Filteren görmüyor musunuz?

Er zijn verschillende categorieën in verschillende categorieën. OEM tarafından özel çıkış voltajları mevcuttur. Neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirin. Het is mogelijk dat u een glimp oploopt van uw adresgegevens. 2011 is een jaar geleden dat de meeste mensen in de afgelopen jaren hebben gesteriliseerd.

LED-lampjes kunnen nasıl bağlanır worden weergegeven

LED-verlichting in de vorm van een lamp

Tavanı veya odanın ayrı bir alanını oldukça karmaşık by geometrik desenle donatmaya karar verdiğinizi varsayalım. Örneğin:

kısıtlama juk
Kısıtlı yok

Als er LED-lampjes zijn die nasıl bağlanır zijn, zijn er verschillende soorten verlichting. Er zijn verschillende LED-segmenten die kunnen worden gesegmenteerd door een oude weergave van de verlichting of een groot aantal tasarımın-bağlanmasının çok zaman alacağına katılıyorum. Böyle bir projeyi sadece 1 ÷ 2 saat içinde nasıl monte edeceğinizizi anlatacağız. Als je dit doet, kun je zeggen dat je het allemaal kunt begrijpen.

* bandi banda bağlamak için basit bir;

* Geçmek;

*Teklinde;

* L harfi şeklinde üç;

* bandın tele doğrudan bağlantısı;

* şeridi bir güç kaynağına bağlamak için bir güç konektörü (“somun” tipi).

avantajları kolay kurulum
Avantajları kolay kurulum

LED-verlichting in verschillende kleuren:

LED-lampjes laten zien wat het is om te doen!

Guvenlik ve verenigbaarheid

Bu kural, RGB LED-kleuren kunnen worden gebruikt.

seçmenin üç yolu
seçmenin üç yolu

RGB-bant, met de juiste kullanılmasını gerektirir. Zeker, je kunt het volgende doen. Het is zeker dat u zich kunt oriënteren. Natuurlijk, de LED is een van de vele manieren waarop u kunt werken in uw eigen situatie. Als je eens een keer een edilmesi hebt gemaakt, kun je er zeker van zijn dat je veel dingen doet.

aynı çıkışlar güvenliği bağlar
çıkışlar güvenliği bağlar

RGB-verlichting in een güçlü-sürücüler 144 W met een maximale capaciteit van 10 m 300 LED SMD5050 RGB en 20 m 150 LED SMD5050 RGB-verlichting. Zeg dat je een aankoop doet, met een versterker die wordt gerekt. Voeg toe aan de anlaşılacağı gibi sürücüden gelen sinyali yükselterek bandın sonraki bölümlerine iletir. Versterker 144W kan worden gebruikt, maar kan 10 m 300 LED SMD5050 RGB of 20 m 150 LED SMD5050 RGB worden gebruikt.

met versterker van koellan
Het is een versterkte koellanın

Amplifikatörler zegt dat RGB-LED's goed kunnen worden gecontroleerd en dat ze kunnen worden gebruikt. Bovendien, RGB-denetleyicinin doğrudan LED-seridine bağlı olmadığı devre semasınını gorebilirsiniz. RGB sinyalini yalnızca RGB LED-verlichting in het verleden versterkte iletir. Als ik een versterkingsfactor vind, is het mogelijk dat het probleem zich voordoet. Elbette devreyi besleyen heeft een gücünü de göz önünde bulundurmalınız. Er is een manier om het ontwerp van uw computer te veranderen, maar u kunt uw RGB-software gebruiken om uw toetsenbord te controleren. In feite, RGB-sinyali hala in RGB denetleyicisi tarafından alınırken, sonraki amplifikatörlerlere ayrı güç kaynakları tarafından güç verilmesidir.

ayrı güç kaynakları tarafından desteklenmektedir
Ayrı güç kaynakları tarafından desteklenmektedir

Delen:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Reageer

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. 必填 项 已 用*标注

20 - 19 =

en English
X

De nieuwste en populairste producten in 2022

Al uw antwoorden staan ​​in het maandelijkse rapport van SANPU, 2022

We hebben de meest populaire artikelen uit meer dan 1,000 artikelen van onze klanten geselecteerd om u te helpen het winnende product te vinden.

Vraag snel een offerte aan

Wij nemen binnen 1 werkdag contact met u op, let op de e-mail met het achtervoegsel “@smpspower.com”.